Motýlek, beruška

Základní škola Zlaté Hory  

Fotografie školy

Pozvánka na přehlídku středních škol

Dne 1.11.2011 se koná 3.přehlídka středních škol SCHOLARIS 2011 v Jeseníku - akce v předchozích letech známá pod názvem Prezentace středních škol. Přehlídka proběhne v areálu Střední odborné školy gastronomie a potravinářství Jeseník, U Jatek 8. Žáci 9.tř. ZŠ Zlaté Hory a jejich rodiče jsou zváni na dobu od 13.30 h. V tento den se ,,deváťáci" učí 4 vyučovací hodiny a pak spolu se svými rodiči mohou odjet na tuto akci do Jeseníku. Žáci mohou tuto akci absolvovat i s vých.poradkyní (pokud někdo projeví zájem, individuálně se domluví). Na přehlídku jste srdečně zváni, zástupci pozvaných středních škol Vás rádi budou informovat o studijních oborech na svých školách, o přijímacím řízení v tomto školním roce, ale i o ubytování na internátě či zájmových kroužcích.


Mgr.Danuše Kubová