Motýlek, beruška

Základní škola Zlaté Hory  

Fotografie školy

Školní kukátko - ÚNOR

Po měsíci školní „okurkové sezóny“ přichází jedna akce za druhou. Vítězově školních kol olympiád se vydávají do Jeseníku a přivážejí již tradičně řadu ocenění. Naši žáci nám dělají opravdu radost. Ale ...

více


Školní kukátko - LEDEN

Rozsah tohoto příspěvku zdaleka nenaznačuje, že by lednové události na naší škole byly méně početné nebo snad nezajímavé. Měsíc leden totiž patří hlavně finišování před prvním pololetím - psaní testů, ...

více


Školní kukátko - PROSINEC

Poslední kalendářní měsíc se nesl hlavně v duchu sportů všeho druhu - bylo potřeba před Vánocemi nabrat formu na pojídání cukroví, rozbalování dárků, koukání na pohádky a jiné tradiční aktivity. J  Sv ...

více


Školní kukátko - LISTOPAD

Školní rok začíná nabírat na obrátkách. Vánoce už klepou na dveře a to je pro nás vždy signál, že ten čas letí zase rychleji než loni… A protože další Školní kukátko vyjde až v lednu, pro jistotu přej ...

více


Školní kukátko - ŘÍJEN

Sport, výjezd našich žáků do zahraničí, oslava Dne stromů a podzimní hrátky nebo nahlédnutí do práce v prvních třídách. Od každého něco se dozvíte v říjnovém „ŠKOLNÍM KUKÁTKU“… 4. říjen: I letos se n ...

více


Školní kukátko - ZÁŘÍ

            Do nového školního roku 2013/2014 jsme na konci srpna skočili rovnýma nohama. Moc ale zatím „vyskakovat“ nemůžeme, protože se stále pohybujeme na stavbě a bezpečnost všech je na prvním mís ...

více