Motýlek, beruška

Základní škola Zlaté Hory  

Fotografie školy

Školní kukátko - ČERVEN

            Letošní rok zdá se být poněkud nešťastným… Rozmary počasí nás ženou „od pangejtu k pangejtu“ - dlouhá zima, déšť, povodně, tornádo i neskutečná vedra s bouřkami a kroupami na konci měsíce… ...

více


Školní kukátko - KVĚTEN

            Předposlední horké aktuality ze školního roku 2012/13 jsou tady - neuvěřitelné… Před námi jsou ještě poslední atletické přebory, závěrečný koncert Valášku, ale i Aukce výtvarných prací naš ...

více


Školní kukátko - DUBEN

Hodnocení počasí si pro toto školní kukátko už odpustíme (jara jsme se prý konečně dočkali) a rovnou se zaměříme na dění v naší škole… 20. březen: Ve středu 20. března 2013 jsme se vydali na zkušenou ...

více


Školní kukátko - BŘEZEN

Okna naší školy zdobí jarní motivy - už jsme si s dětmi řekli, že zimy bylo dost. Příroda si to sice zatím nemyslí, ale my věříme, že už bude jen lépe… 26. únor: Na recitační soutěž se děti z 1. stup ...

více


Školní kukátko - ÚNOR

Jaro v nedohlednu, sněhu spousta, zataženo, mlhavo - takhle to už dlouho vypadá venku za okny. To nezní zrovna moc vesele… Ale u nás ve škole máme přece jen důvod k optimismu. Spousta aktivit a taky p ...

více


Školní kukátko - LEDEN

Od posledního nahlédnutí do naší školy uplynul sice jeden měsíc, ale opravdových pracovních dnů proběhlo jen deset. Takže tentokrát - co se akcí týká - opravdu stručně, o jiné, průběžné aktivity školy ...

více


Školní kukátko - PROSINEC

Zimní výzdoba zpříjemňovala pohodu v naší škole po celý měsíc prosinec. Měli jsme sice pořádně napilno a akcemi se to jen hemžilo, ale i v tom hektickém předvánočním shonu jsme měli pár chviliček ke s ...

více


Školní kukátko - LISTOPAD

Náš školní vlak se plynule rozjel, postupně nabírá rychlost a i tento měsíc měl několik zajímavých zastávek. Věnovali jsme se přírodě, sportu, cestování, zkoumání, kultuře, prostě jsme prožili od každ ...

více


Školní kukátko - ŘÍJEN

Nádherné podzimní počasí nám přetrvává i nadále a toho je potřeba řádně využít. Nejen k podzimním procházkám a učení v přírodě ale třeba i ke sportovním aktivitám. A těch jsme se od konce září účastni ...

více


Školní kukátko - ZÁŘÍ

Říká se, že změna je život. Někdy zní tato věta dost obehraně, ale v případě naší základní školy je to od školního roku 2012/13 prostá realita. Změny ve vedení školy nepřicházejí tak často, takže na t ...

více