Motýlek, beruška

Základní škola Zlaté Hory  

Fotografie školy

Školní kukátko - ČERVEN

A je za námi školní rok 2011/12… Utekl rychle. Říká se, že jako voda, a někdy to dokonce byla spíše dravá řeka než poklidný potůček. To zejména v posledních dvou měsících, které tradičně přinášejí nej ...

více


Školní kukátko - KVĚTEN

            Školní rok se nezadržitelně blíží ke konci, ale než nastane výletové „šílenství“ a známky budou sečteny, čeká nás ještě několik tradičních akcí. Mezi ně patří krajská kola olympiád, fotbal ...

více


Školní kukátko - DUBEN

Měsíc duben patří tradičně k nejnabitějším měsícům školního roku. Olympiády na okresních a krajských úrovní, soutěže, přehlídky, školní projekt, ročníkové projekty… A nejinak tomu bylo i letos. A neji ...

více


Školní kukátko - BŘEZEN

                Mezi nejnabitější měsíce každého školního roku patří březen a duben. Školní kola olympiád jsou již za námi a tak s netrpělivostí očekáváme výkony našich žáků na okresních soutěžích. Př ...

více


Školní kukátko - ÚNOR

             Zatímco měsíc leden se tvářil jako okurková sezóna (co se školních akcí týká), v únoru se budeme do Zlatohorska vměstnávat jen stěží. Všechny příspěvky si však v plném znění můžete přečís ...

více


Školní kukátko - LEDEN

            Pomalu si zvykáme na novou číslici v kalendářním roce, což se při všem dění kolem nás jeví jako změna asi nejméně podstatná. U nás ve škole i konec roku přinesl několik událostí a neméně z ...

více


Školní kukátko - PROSINEC

„Tento způsob léta zdá se mi poněkud nešťastným…“ Legendární věta z filmu Rozmarné léto se nám letos snad ještě více hodí na zimu. Málokdo v našem nejbližším okolí si asi uvědomuje, že už zima opravdu ...

více


Školní kukátko - LISTOPAD

            Nevím, jak v jiných profesích, ale v té naší, učitelské, rok od roku běží čas rychleji a rychleji… Sotva jsme přivítali prvňáčky a už je za námi první čtvrtletí. Za chvíli Vánoce, a pak už ...

více


Školní kukátko - ŘÍJEN

            Září nás mile překvapilo slunečným a teplým počasím – škoda, že nepřišlo o měsíc dříve, aby si ho mohly děti užít i o prázdninách. Ale v tomto Kukátku určitě nehodláme plakat nad rozlitým ...

více


Školní kukátko - ZÁŘÍ

Zahájení nového školního roku 2011/12 je již za námi. Neslo se jak v duchu tradičních událostí, tak i trochu netradičně, a to zejména díky „personálnímu zemětřesení“, které proběhlo na naší škole. Pro ...

více