Motýlek, beruška

Základní škola Zlaté Hory  

Fotografie školy

Školní kukátko - DUBEN

Nejsem asi sama, komu se zdá neuvěřitelné, že ze školního roku 2009/10 nám zbývá už pouze poslední čtvrtletí. Měsíc duben nám plní naše webové stránky několikrát do týdne, stále je o čem informovat - ...

více


Školní kukátko - BŘEZEN

Je ráno 21. března a venku to konečně vypadá jako na jaře. Noční déšť malinko smyl prach z ulic, i sluníčko se možná chystá vykouknout ... a v takové náladě jde i práce lépe od ruky. V průběhu měsíce ...

více


Školní kukátko - ÚNOR

18. leden: Školní družina navštívila Městskou knihovnu, kde se uskutečnila výstava loutek paní Vítězslavy Klimtové. Paní Ivanová seznámila děti s příběhy všech loutek. Například jsme se dozvěděli o Lo ...

více


Školní kukátko - LEDEN

Ani se nechce věřit tomu, že už máme první polovinu školního roku za sebou. Písemky a poslední dolaďování pololetního vysvědčení už máme v tuto chvíli za sebou. Za své zásluhy čí nezásluhy budou všich ...

více


Školní kukátko - LISTOPAD

První čtvrtletí školního roku 2009/10 je za námi.  Rychlost, kterou se blížíme k Vánocům a ke konci roku 2009, nám připomíná nejen kalendář, ale také reklama „Já nemusím, já už ho vidím..." Ale nepřed ...

více


Školní kukátko - ŘÍJEN

Říjen nás překvapil nejen naprosto neuvěřitelnými teplotními výkyvy a nenadálou sněhovou nadílkou, ale i samotným faktem, že jsou za námi již první dva měsíce nového školního roku. Zdá se, že čas běží ...

více


Školní kukátko - ZÁŘÍ

První kukátko nového školního roku 2009/10 je před námi - taky vám připadá zvláštní seskupení číslic 2009/2010 a přebývá vám občas jedna nula u roku 2010?... Nový školní rok s sebou přináší několik z ...

více