Motýlek, beruška

Základní škola Zlaté Hory  

Fotografie školy

Školní kukátko - červen

Zdá se mi, že rok od roku se deset školních měsíců zkracuje čím dál více. Dnů ve školním roce je sice pořád stejně, ale nějak rychleji ubíhají. Nejinak to bylo i s tím letošním. A nejinak je to i s mn ...

více


Školní kukátko - květen

Květen byl zajímavými akcemi přímo nabitý, proto dnes žádný dlouhý úvod. Snad jen zmínka o nové tváři našich webových stránek www.skolazh.cz  - je-li změnou k lepšímu, to posuďte sami. 14. duben - 7. ...

více


Školní kukátko - duben

Konec měsíce března byl poznamenán vrcholícími přípravami na velkou událost naší školy - oslavu čtyřicátého výročí otevření nové školní budovy na Wolkerově ulici. Duben pak, jako již tradičně, patří n ...

více


Školní kukátko - březen

Astronomické jaro přišlo dnes - 20. března, přesně v šest hodin a čtyřicet osm minut, tvrdí odborníci. Při pohledu z okna je však všechno jinak. Hromada čerstvě napadaného sněhu jaro nepřipomíná ani n ...

více


Školní kukátko - únor

Známá únorová pranostika napovídá, že pole budou letos plná síly – sněhu stále přibývá. To svědčí hlavně našim dětem. Po dlouhé době se mohly o „jarních“ prázdninách vydovádět na kopci nebo mohly využ ...

více


Školní kukátko - leden

První školní měsíc roku 2009 začal pro většinu našich žáků 5. ledna.  Jen někteří netrpělivci se vydali na školní akci již v neděli, o den dříve a vůbec  jim nevadilo, že si vánoční prázdniny o den zk ...

více


Školní kukátko - prosinec

Je ráno 19. prosince, poslední školní den roku 2008. Za okny bílo, což ocení zejména všichni naši žáci - čekají je totiž dlouhé dva týdny zimních prázdnin. Poletující sníh nádherně podbarvuje atmosfér ...

více


Školní kukátko - listopad

Je za námi první čtvrtletí školního roku 2008/2009. Období zvýšeného úsilí žáků ve snaze napravit, co se ještě dá, období testů a zkoušení, období zjišťování, co se za čtvrtinu školního roku povedlo č ...

více


Školní kukátko - říjen

Po deštivém prvním školním měsíci přece jen přišlo opravdové babí léto, za což jsme jistě všichni moc rádi. Krásné říjnové dny jsme trávili porůznu – sportem, turistikou, kulturou, angličtinou a dánšt ...

více


Školní kukátko - září

Novému školnímu roku již zacinkalo první zvonění, škola ožila čilým ruchem a novými plány. Aby se všechny podařilo uskutečnit, to přejeme všem – dětem a jejich rodičům i všem pracovníkům školy. Na ú ...

více