Motýlek, beruška

Základní škola Zlaté Hory  

Fotografie školy

ZLATOHORSKÉ REKORDY zase tady

A je to tady! Nadšenci, fandové, ale i sportovci POZOR! Jedinečná sportovní událost letošního roku je již naplánována, je známo datum, místo i čas. Letošní druhý ročník Zlatohorských rekordů je naplánován na SOBOTU 26.4. od 14:00 hodin na školním hřišti.

Závodníci se mají možnost k jednotlivým disciplínám přihlásit v prezentaci, která bude od 13:00 - 14:00 hodin. Je možné závodit ve všech vypsaných disciplínách, ale také pouze v některých, které si sami určíte. V případě nepříznivého počasí poměří závodníci své výkony v tělocvičně.
Že nemáte natrénováno? Nevadí, přijďte fandit a povzbudit své děti, známé a kamarády. Těšíme se na kvalitní sportovní výkony a doufáme, že se bude na koho dívat....

za pořádající radu rodičů A. Petreková

PS: Pěkné počasí, je opět objednáno