Motýlek, beruška

Základní škola Zlaté Hory  

Fotografie školy

ZLATOHORSKÉ REKORDY 2009

Zlatohorské rekordy se v letošním roce uskuteční 25. dubna a celé sportovní klání bude odstartováno v 14.00 hodin.

Všechny sportovce budeme očekávat již ve 13 hodin, kdy bude probíhat prezentace. Jako každý rok se můžete přihlásit ke všem disciplínám, anebo si vybrat pouze tu, na kterou si nejvíce věříte. Kdyby náhodou někdo nevěděl, o jaké disciplíny jde – tady je jejich výčet: běh s kufry, hod na koš, chůze na chůdách, skok do písku, slalom s míčem a skákání přes švihadlo.
Děti platící příspěvek OSRPŠ mají startovné zdarma, ostatní si budou muset připravit padesátikorunu. Odměněn bude každý účastník. Jsou připraveny některé doprovodné aktivity a také bude zajištěn pitný režim.
Akce se koná za každého počasí. V případě deště, sněhu, hromů a blesků, trakařů apod. poměříte své síly v tělocvičně ZŠ.
Tak – kdo máte chuť si zasoutěžit, přijďte! Smile
Kdo máte zájem se přijít podívat, přijďte také – jste srdečně zváni!Wink
Za pořádající Radu rodičů A. Petreková