Motýlek, beruška

Základní škola Zlaté Hory  

Fotografie školy

Volba nového výboru

Dne 23.9. 2014 na Valné hromadě proběhla volby nových členů do Výboru OSRPŠ. Následně Výbor na svém prvním jednání zvolil do funkce

 

předsedy: Bc. Hanu Müllerovou

místopředsedy: Mgr. Petru Hamackovou

hospodáře: Kateřinu Ďuricovou

 

dalším členem spolku je paní Jana Janíčková

 

Cílem  OSRPŠ je finanční i organizační pomoc při mimoškolních i školních aktivitách ZŠ Zlaté Hory, podpora všech žáků, kvalitní výuky a vzájemné spolupráce školy a rodiny.Spolek je otevřen všem, kteří mají zájem o aktivní, pasivní i materiální spolupráci se školou, chtějí být vždy plně informováni a není jim lhostejná současnost i budoucnost zlatohosdké školy a jejich žáků.


V případě o spolupráci kontaktujte předsedu spolku Bc. Hanu Müllerovou na email: hana.mullerova@centrum.cz


Müllerová Hana