Motýlek, beruška

Základní škola Zlaté Hory  

Fotografie školy

TANEČNÍ MARATON je za námi

V pátek 28.března 2008 se ve velké tělocvičně konal Taneční maraton. Akci pořádanou radou rodičů (OSRPŠ) navštívilo asi 50 žáčků spíše z prvního stupně. Něco málo po patnácté hodině bylo odstartováno....V proudu hudby se někteří opravdu živě vlnili, k vidění byl i společný had tanečníků prvního stupně. O hudební kulisu se postaral DJ KOCI, který se pomalu stává dvorním "DýdžeJem" na akcích OSRPŠ. Krátký článek je také na stránkách www.zlatehory.com a jsou tam připojeny i pořízené fotografie. Všem, kteří si přišli zatancovat děkuji za účast. Všichni, kteří nestihli, zapomněli nebo prostě tanec není jejich parketa můžu slíbit, že rada rodičů je již v přípravách další akce.

Koncem dubna ( podle počasí) by se měl uskutečnit druhý ročník "Zlatohorských rekordů". Kdo byl v loni, ví že nebude nouze o kvalitní sportovní výkony, ale že půjde také o zábavu. Disciplíny, ve kterých můžete soutěžit jsou následující: Slalom s míčem, skok přes švihadlo, hod na koš, chůze na chůdách, skok do písku a snad NEJ disciplína běh s kufry. Tak si nenechte ujít tuto jedinečnou sportovní soutěž v roce olympijských her, sledujte nástěnku OSRPŠ ve škole, případně webové stránky. Malým sportovcům z prvního stupně budou rozdány informační lístečky. Apeluji na rodiče, prarodiče, strejdy a tety, známé, kamarády a přátele školy udělejte si také čas a přijďte se podívat na své ratolesti. Není nic smutnějšího, když se sportovec snaží, třeba i vyhraje, ale přesto je smutný.....protože se s nikým nemůže ze svého výkonu radovat.

Hned jak bude dohodnut termín, budu Vás za celý realizační tým rady rodičů informovat. A.Petreková