Motýlek, beruška

Základní škola Zlaté Hory  

Fotografie školy

Ohlédnutí za rekordy 2009

 

V sobotu 25. dubna 2009 proběhl na školním hřišti ZŠ již III. ročník Zlatohorských rekordů. Za opravdu krásného, slunečného počasí se na start jednotlivých disciplín postavilo zhruba 40 závodníků. Jako již tradičně převaha dětí z řad pořádajících rodičů, ale co dodat?

Děkujeme všem, kteří nepřišli. Naše děti tak mohly lépe vyniknout.

Všichni sportovci si odnesli pamětní pastelku, sladkosti a ti nejmladší i pamětní diplom. Hodnotnější ceny (hry, míče, kufříky) a diplomy byly připraveny pro nejúspěšnější „rekordmany“. Výsledky, fotografie a snad i nějaký komentář se budu snažit co nejdříve zaznamenat i na nepopsané listy kroniky Zlatohorských rekordů. Pro nedočkavé je již nyní připravena bohatá fotogalerie na stránkách www.zlatehory.com, za jejíž pohotové zveřejnění děkuji Jiřímu Tománkovi. Poděkovat bych také chtěla p. Aleši Tománkovi za výrobu pamětních pastelek pro všechny zúčastněné, kteří tak získali upomínku na pěkné sportovní odpoledne.

Všem rekordmanům gratuluji k předvedeným výkonům, rodičům a příbuzným za jejich podporu a povzbuzování.

A pro Vás, kteří jste se letos nedostali na stupně vítězů, mám jednu radu… Viděli jste co a jak. Trénujte a příští rok přijďte zas. Budete o rok starší, silnější, šikovnější, rychlejší. Příští rok, to určitě vyjde!!!

Za pořádající radu rodičů - Anna Petreková