Motýlek, beruška

Základní škola Zlaté Hory  

Fotografie školy

OHLÉDNUTÍ ZA REKORDY 2008

Za krásného slunečného počasí (jak to už na akcích OSRPŠ bývá zvykem) se v sobotu 26. dubna 2008 uskutečnil již druhý ročník Zlatohorských rekordů.

 

Přes opakované upoutávky na akci a výzvy k účasti se na start jednotlivých disciplín postavilo pouze 36 dětí většinou jen od pořádajících rodičů. Je smutné, že jste se nepřišli alespoň podívat, jak se Vaše děti snaží… Už si tak nějak začínáme zvykat, že si vlastně děláme závody jen pro své děti a jejich kamarády. Kdo byl – mohl si připadat jako na poháru rodu Rautenkranců, protože těm se v sobotu opravdu dařilo. Samozřejmě upřímně blahopřejeme, a nejen tomuto sportovnímu klanu, ale všem, kteří se na stupně vítězů probojovali.
Kdo náhodou šel kolem, možná prohodil pár slov s přáteli, možná zahlédl zápolení dětí, kteří se dokázali odtrhnout od jistě zajímavého televizního programu. K vidění bylo také bujaré zápolení již trochu odrostlejších dětí. Kategorii jsme si nazvali „Husákovi děti“ a jednalo se o pořádající rodiče, kteří si na jedné z nejzábavnějších disciplín zařádili také. O tom jak to v této kategorii dopadlo, můžete kouknout zde.

Výsledky za kategorie a ze všech disciplín budou zapsány do naší „rekordové“ kroniky a snad se stanou výzvou pro ročníky další.

Všem, kteří přišli - děkuji za účast a za projevený zájem.Wink

Za radu rodičů A.Petreková