Motýlek, beruška

Základní škola Zlaté Hory  

Fotografie školy

Oznámení o stavu vybraných příspěvků

Vážení členové o.s., dovolte mi Vás informovat, že aktuální počet členů Občanského sdružení rodičů a přátel školy při ZŠ Zlaté Hory je 184 osob, tj. těch z Vás, kteří zaplatili členský příspěvek za šk ...

více


Ohlednutí za Mikulášováním

V pátek 5. 12. 2014 se v Hotelu Praděd Thamm konala mikulášská akce pro děti z MŠ u Mostu a děti ze Základní školy Zlaté Hory. Dopoledne se s Mikulášem, andělem a čertíky setkaly děti z MŠ u Mostu a ...

více


Informace o hospodaření OSRPŠ

V poslední době se rodiče ptájí, na jaké činnosti je použit příspěvek, který hradí. Je složité z paměti nezapomenout na nějakou akci, kterou podporujeme. Všechny akce podpořené ve školním roce 2013/20 ...

více


Volba nového výboru

Dne 23.9. 2014 na Valné hromadě proběhla volby nových členů do Výboru OSRPŠ. Následně Výbor na svém prvním jednání zvolil do funkce   předsedy: Bc. Hanu Müllerovou místopředsedy: Mgr. Petru Hamackovou ...

více


Volba nového předsedy pro školní rok 2014/2015

Dobrý den,letos v září na prvních třídních schůzkách proběhne volba nového předsedy SRPŠ-PROZATÍM JE JEN JEDEN KANDIDÁT-paní Dita Klohnová. Pokud má někdo nějaký návrh či sám se chce ucházet o tuto fu ...

více


Činnost OSRPŠ

V loňském školním roce nastaly změny ve vedení OSRPŠ, sdružení jsem převzalá Já Silvie Siatková. Vedla jsem několik let OSRPŠ v Mikulovicích a protože jsme se přestěhovali do Zlatých Hor, děti začali ...

více


Ohlédnutí za rekordy 2009

  V sobotu 25. dubna 2009 proběhl na školním hřišti ZŠ již III. ročník Zlatohorských rekordů. Za opravdu krásného, slunečného počasí se na start jednotlivých disciplín postavilo zhruba 40 závodníků. ...

více


ZLATOHORSKÉ REKORDY 2009

Zlatohorské rekordy se v letošním roce uskuteční 25. dubna a celé sportovní klání bude odstartováno v 14.00 hodin. Všechny sportovce budeme očekávat již ve 13 hodin, kdy bude probíhat prezentace. Jak ...

více


JARNÍ KARNEVAL

I když to na jaro ještě nevypadá pomalu ale jistě nám, podle kalendáře, klepe na dveře. Přijďte tedy přivítat jaro tak trochu sportovně a vesele, na bruslích nebo v botách, můžete přijít nepoznáni v m ...

více


KLOBOUKOVÝ CANDRBÁL

Zahájení plesové sezóny se blíží... Již tuto sobotu, tj. 24.ledna 2009 se na Hotelu Aurum uskuteční ples pořádaný Radou rodičů. Kloboukový Candrbál záčíná ve 20:00 hodin a hrát bude skupina Žebřiňák ...

více


Tříkrálová sbírka

V období od 4. – 11. ledna 2009 opět vyjdou do ulic Zlatých Hor koledníci se zapečetěnými pokladničkami.   Výtěžek Tříkrálové sbírky je tradičně určen především na pomoc nemocným, handicapovaným, sen ...

více


MIKULÁŠOVÁNÍ

V letošním roce Rada rodičů využila spojení akce na záchranu "Ježíška" s Mikulášskou nadílkou. Akce s vypouštěním balónku je pro všechny děti ZŠ. Školáci se sejdou 9.12.2008 na EX PAVILONU v 15.00 hod ...

více


OHLÉDNUTÍ ZA REKORDY 2008

Za krásného slunečného počasí (jak to už na akcích OSRPŠ bývá zvykem) se v sobotu 26. dubna 2008 uskutečnil již druhý ročník Zlatohorských rekordů.   Přes opakované upoutávky na akci a výzvy k účasti ...

více


ZLATOHORSKÉ REKORDY zase tady

A je to tady! Nadšenci, fandové, ale i sportovci POZOR! Jedinečná sportovní událost letošního roku je již naplánována, je známo datum, místo i čas. Letošní druhý ročník Zlatohorských rekordů je naplán ...

více


TANEČNÍ MARATON je za námi

V pátek 28.března 2008 se ve velké tělocvičně konal Taneční maraton. Akci pořádanou radou rodičů (OSRPŠ) navštívilo asi 50 žáčků spíše z prvního stupně. Něco málo po patnácté hodině bylo odstartováno ...

více


1 2 3 >