Motýlek, beruška

Základní škola Zlaté Hory  

Fotografie školy

Prevence ve škole? Rodiče vítáni!

Vážení rodiče, z nejrůznějších zdrojů se k nám opakovaně dostávají zprávy, že rodičovská i široká veřejnost stále nemají dostatečné povědomí o tom, co se vlastně skrývá pod pojmem „školní prevence riz ...

více


PREVENCE rizikového chování na naší škole

Mezi povinnosti každé školy patří zajistit dostatečnou a prokazatelnou prevenci rizikového chování, tedy zajistit předcházení nežádoucím jevům, se kterými se děti mohou v životě potkat a nemusí vědět, ...

více


PREVENTIVNÍ PROGRAMY - shrnutí

Ve školním roce 2011/12 jsme pro žáky nově připravili systematickou péči v rámci prevence rizikového chování. Za vydatné pomoci občanského sdružení MADIO, o. s. prošli téměř všichni žáci naší školy tř ...

více


II. kolo PREVENTIVNÍCH PROGRAMŮ

Během středy 25. dubna proběhlo na naší škole v rámi povinné prevence rizikového chování druhé kolo preventivních programů pro všechny třídy školy. Každé třídě se dvě hodiny věnuje zkušený lektor obča ...

více


PREVENTIVNÍ PROGRAMY PRO ŽÁKY

Vážení rodiče, každá škola je v rámci prevence rizikového chování (kouření, drogy, agresivita, šikana, zdravý životní styl,…) povinná zprostředkovat žákům během školního roku preventivní programy (dl ...

více


Adaptační pobyt pro šesťáky - 2011/12

Adapťák byl supeeer! Tak nějak hodnotila většina šesťáků dva dny strávené na Rejvízu, na chatě U tetřívka. Přijeli jsme po prázdninách "nastartovat motory", ať je rozjezd na druhém stupni co nejplynul ...

více