Motýlek, beruška

Základní škola Zlaté Hory  

Fotografie školy

Školní kukátko - únor

I letos, stejně jako loni, si s námi zima pohrává. Ale my se tím nenecháváme odradit a bavíme se, jak to jen jde. V tomto období se naskytlo příležitostí více než dost. Tak např. zlatohorský „CANDRBÁL ...

více


Školní kukátko - prosinec

Doma už voní vánoční cukroví, okna jsou umytá a nazdobená, z balkónů vykukují vánoční stromky. Dokonce i sněhová nadílka nám připomíná, že se blíží Vánoce… Tak to bude při čtení prosincového kukátka j ...

více


Školní kukátko - listopad

V tomto čase nás překvapila jak sněhová nadílka, tak informace, že už máme za sebou první čtvrtletí školního roku 2007/08. Pedagogická rada je již za námi, dva a půl měsíce práce jsou ohodnoceny. Ale ...

více


Školní kukátko - říjen

Až se začtete do říjnového kukátka, zjistíte, že na žádné dlouhé předmluvy nezbývá místo – samotných akcí bylo více než dost. Tak tedy… 26.září: Mezi tradiční podzimní sportovní akce patří „Zátopkov ...

více


Školní kukátko - září

Dva měsíce krásných slunečných prázdnin jsou za námi, před námi deset pracovních, zážitky nabitých měsíců - nový školní rok 2007/08 začíná. Již během posledního srpnového týdne je ve škole živo. ...

více