Motýlek, beruška

Základní škola Zlaté Hory  

Fotografie školy

Školní kukátko - květen

Školní rok se chýlí ke konci… Pěkné slunečné počasí a blížící se prázdniny znatelně formují atmosféru ve škole. Deváťáci dospěli k názoru, že jejich pobyt ve škole je po „přijímačkách“ snad zcela zbyt ...

více


Školní kukátko - duben

Pěkné jarní počasí nám dělá velikou radost a pomáhá nám „dobít částečně vybité baterky“. Ještě větší radost nám však přinesli naši žáci – byli „hodně vidět“ a bylo o nich i „hodně slyšet“. Kromě toho ...

více


Školní kukátko - březen

To letošní počasí už neví, čím by nás překvapilo. Zítra nás čeká první jarní den a venku řádí chumelenice jako uprostřed pravé zimy… I když byl březen pro děti krátkým měsícem, zpříjemněným jarními pr ...

více


Školní kukátko - únor

Pololetní vysvědčení je za námi a mnozí různě úspěšně „našlápli“ do pololetí nového. Někteří se vrhli na učení, někteří do svých postelí. Chřipková epidemie a neštovice schvátily průběžně více jak pol ...

více


Školní kukátko - leden

A nezasněží a nezasněží… říkáme si asi všichni, kteří bychom si alespoň kousek zimy přece jen chtěli užít. Vánoční dárky v podobě lyží a bruslí zůstávají nevyužity, lyžařský výcvik zatím v nedohlednu. ...

více


Školní kukátko - prosinec

Školní události a radosti posledního měsíce roku 2006 jsou tady. Ač to tak při pohledu z okna příliš nevypadá, máme téměř za sebou poslední měsíc roku 2006. Blížící se Vánoce jsme si letos tak trochu ...

více


Školní kukátko - listopad

Pomalu končíme první čtvrtletí nového školního roku. A rekapitulujeme... Jestliže proběhl měsíc říjen ve znamení hledání a třídění školních pomůcek, listopad na tom nebyl o moc lépe. Nehledali jsme vš ...

více


Školní kukátko - říjen

Máme téměř za sebou druhý měsíc nového školního roku. Ani ten nebyl skoupý na události všeho druhu. Posuďte sami. Září uplynulo jako voda a „my školou povinní“ jsme vkročili do měsíce plného překvape ...

více


Školní kukátko - září

„Září, září, na léto jde stáří…“, zpívaly si děti ve 3.A, když jsme s paní ředitelkou procházely školou a nakukovaly do tříd. Léto nám sice opravdu pomalu odchází, ale určitě nám dalo dostatek chuti a ...

více