Motýlek, beruška

Základní škola Zlaté Hory  

Fotografie školy

DĚTSKÝ DEN - druhý pokus

 

Dětský den s podtitulem druhý a poslední pokus.

Zveme všechny „odvážné a nerozpustné" na ARMY Dětský den, který se uskuteční na Zlatorudných mlýnech tuto sobotu 6. 6. 2009 od 13.00 hod. Předpověď počasí sice není příznivá, ale jsme bohužel nuceni z organizačních důvodů dětský den přesto uspořádat. Vše bude probíhat tak, jak bylo původně naplánováno. Stanoviště budou připravena od 13 do 16 hodin. Není každý rok posvícení a tak se letos budeme muset přizpůsobit počasí my. Zvolte proto vhodné oblečení i obuv. Přibalte dobrou náladu a něco na zahřátí si dáme na mlýnech. Budeme Vás čekat - pokud nepůjdete, tak na nás alespoň v teplu a suchu myslete.

Za radu rodičů Petreková Anna

 

 

 


Daniela Strečková