Motýlek, beruška

Základní škola Zlaté Hory  

Fotografie školy

"ARMY" Den dětí 2009

V tom slunečném jarním shonu, ve víru událostí, povinností a aktivit se mi podařilo zaspat. Jistě jste zjistili, že v květnovém vydání měsíčníku Zlatohorska, jste o Dětském dni nic nezjistili. Informace o této události se máte možnost dozvědět až nyní, a to pouze prostřednictvím těchto stránek, nebo plakátů. Za vzniklé informační „foeaux peaux" (čti fó pá) se omlouvám.

 

Co se tedy chystá? Co Vás čeká? V sobotu 30. 5. 2009 se od 13 hodin na Zlatorudných mlýnech uskuteční Dětský den, letos tak trochu ve stylu ARMY. Stylové oblečení je více než žádoucí. Proto si nachystejte „maskáčové" oblečení všeho druhu. Bude připraveno 8 stanovišť od 13 do 16 hodin, na kterých si budou moci děti vyzkoušet maličko z vojenských disciplín. Samozřejmě poněkud upravených pro naše podmínky, počasí a věk dětí. Budou tak moci např. zasáhnout určený cíl, házet „ostrými" šipkami, budou se plazit, plížit, podlézat, zdolávat bariéru, přebíhat lávku, poskládají oděv do komínků, sestřelí plechovky...

Odpolední hudební kulisu opatří DJ KOCI, hasiči přispějí k potěšení dětí oblíbenou pěnou. Občerstvení si bude možné zakoupit jako vždy z bohaté nabídky Zlatorudných mlýnů. Děti platící příspěvek OSRPŠ mají kartičku na Den dětí ZDARMA, ostatní zájemci si ji mohou zakoupit za 20 Kč. Na každém stanovišti budou děti odměněny nějakou drobností nebo sladkostí.

 

Závěrem rada: Pamatujte na přítomnost hasičů a pěny. Přibalte tedy nějaký ručník a náhradní suché oblečení. Pokud bude deštivo, tak gumáky a pláštěnky a vězte, že i v takovém počasí se dá užít spousta legrace.

 

A ještě jedno upozornění a prosba: Pokud se na Dětský den chystáte autem, parkujte prosím pouze na místech k tomuto účelu, tj. na vyznačeném a vyhrazeném parkovišti. 

 

Vše podstatné je snad napsáno. Pokud jste se pročetli až sem, budeme rádi, když naše snažení v plánování a přípravách Dětského dne oceníte svou návštěvou.

Za Radu rodičů Vás všechny srdečně zve Petreková Anna

 

 

 


Daniela Strečková