Motýlek, beruška

Základní škola Zlaté Hory  

Fotografie školy

Tabulový komiks ve 4. třídě

Co je tabulový komiks už ví všichni žáci ze čtvrté třídy. První část komiksu s názvem "Pan Hruška" jen tak z legrace na tabuli nakreslila Agátka Švajdová a Dominika Turzová. Tento díl, jako prvotina byl trochu nepřehledný a měl i papírovou formu. Druhý díl pak vytvořila Dominika na tabuli sama a přesně tak, jak správný komiks vypadá (ukázka ve fotogalerii). A protože Pan Hruška každý den prožívá nová dobrodružství, tak je na světě již třetí díl, se kterým Dominice pomáhal Jirka Mecko. Vše žáci tvoří úplně sami, a to ve svém volném čase po vyučování.

 

Za dobrý nápad, nespoutanou fantazii a schopnost pohotově doplnit kresbu slovem si všichni zaslouží můj obdiv.

 

JSOU ÚŽASNÍ!!!!

 

Doufám, že je chuť udělat něco jiného a hlavně podle sebe nikdy neopustí. P. Vodáková

 

 

 

 

  


Pavla Vodáková