Motýlek, beruška

Základní škola Zlaté Hory  

Fotografie školy

Slavnostní ples žáků deváté třídy

 

Těsně před zahájením nového školního roku ještě jeden návrat k tomu uplynulému.

 

Deváťáci ukončili svou docházku na ZŠ v pátek 23. června 2017. A zakončili ji velkolepě – slavnostním školním plesem. Ples vzali loučící se žáci opravdu za svůj a na jeho přípravě a průběhu to bylo poznat.

 

Nesmírně pomohly paní učitelky Hana Gabriš-Syptáková a Šárka Vojčáková. Díky. Velkým dílem přispěli také členové a členky Spolku aktivních Zlatohoráků, výrazně pomohlo prostředí a aktivní přístup Hotelu Praděd Thamm. Rodiče a prarodiče připravili dostatek skvělého občerstvení. Ještě jednou tedy všem díky.

 

Zásadní bylo, že byli v přípravách aktivní právě deváťáci. "Zdravé jádro" se do organizace opřelo s nasazením a vymyslelo a nachystalo vše potřebné a ještě leccos navíc. Letos tak byla i volba Královny a Krále plesu a vtipná tombola.

 

 

 

Ples se opravdu povedl a je to poznat i na fotografiích.


Tomáš Novotný