Motýlek, beruška

Základní škola Zlaté Hory  

Fotografie školy

Ohlédnutí 6.tř. za Zlatou strunou

Dne 22. 6. 2017 se uskutečnila dvě představení Zlaté struny pro veřejnost. Žáci a žákyně 6. třídy si připravili písničku skupiny Mirai s názvem Když nemůžeš, tak přidej. Název písně se stal takovým mottem pro měsíce květen a červen, kdy se uzavíral školní rok, bylo třeba vylepšovat prospěch z různých předmětů a mnohým se už nedostávalo sil. Nácviku písničky jsme věnovali třídnické hodiny, občas přestávku nebo závěr matematiky :-)! Užili jsme si hodně legrace při vymýšlení choreografie a vždy, když byla na pořadu dne nějaká písemka, zazněl třídou název písně. Poděkování za spolupráci si zaslouží i p.uč.Novotná, s kterou žáci trénovali v hudební výchově, a také děkujeme za rady a zapůjčení startovních čísel p.uč.Strečkové.  Ze získané Ceny publika jsme měli všichni velkou radost a děkujeme sponzorům za zmrzlinu a poháry.

 

Snímky třídy lze najít ve fotogalerii


Danuše Kubová