Motýlek, beruška

Základní škola Zlaté Hory  

Fotografie školy

Fotbalová soutěž SAZ CUP 2016-2017

 

 Výsledky SAZ CUP 2016/2017


 I. a II. třída:

 

1. SIMPSONOVI – P. Stambolidis, M. Zajíček, D. Bayer

2. VELKÉ HVĚZDY – M. Přibyla, M. Jeřábek, Č. Papadopulos

3. HRÁČI HER – P. Anastasiadis, M. Procházka, D. Vaněk

4. DRACI – M. Murko, V. Koper, L. Cicuová

5. TŘPYTKY – N. Hudáčková, J. Horáková, K. Kostelňáková

6. 3 LEMURCI – B. Nevosadová, L. Nevosadová, A. Trličíková

7. MIMONI – Š. Grohoľ, P. Mocka, V. Zourek

8. SRDÍČKA – G. Asmanová, A. Černatovičová, L.  Duong Ha

9. KOPRETINKY – T. Harazínová, K. Hlavatá, A. Kotoulková

10. LILIE – T. Šišková, S. Bota, H. Hamacková

 

 Nejlepším střelcem byl Petros Stambolidis, a talentem Vojta Koper.




 III. a IV. třída

 

1. CHACHAŘI – V. Kmínek, J. Bayer, P. Stefanakis (T. Tilios)

2. REDBULÁCI – T. Tilios, M. Černatovič, D. Hariš

3. OPEČENÁ  KUŘÁTKA – J. Sýkora, D. Hastík, J. Řeháček

4. RYCHLÍ  VLCI – T. Müller, O. Beránek, N. Kandžus

5. VLCI – A. Svršek, M. Charvát, J. Králík

6. PAMPELIŠKY – T. Hlaváčková, S. Zapletalová, T. Danková

7. LVÍČATA – M. Vávra, D. Hanulík, O. Fraštík

8. OHNIVÉ  ŠÍPY – A. Kupčíková, V. Sotiropulosová, E. Gotthardová

9. BÍLÝ  TYGŘI – J. Vaněk, A. Švajdová, J. Mecko

10. FAIL  ARMY – D. Hanák, P. Perdula, O. Hanák

11. SUPER  MELOUNI – S. Rubyová, D. Čech, N. Atanasiadis, K. Světláková


Nejlepší střelec byl Josef Bayer a nejlepším hráčem byl Tasos Tilios.



V. a VI. třída

 

1. JUVENTUS  TURÍN – A. Bernreiter, M. Říha, K. Křupala

2. FC  CHELSEA – S. Sabo, T. Přecechtěl, J. Dohnal

3. FATTY  ARMY – J. Andráško, Z. Psotka, M. Buchta

4. HOLKY  Z  5. A – A. Lukášová, A. Harazínová, J. Šebková

5. FK  ZLATÉ  HORY – B. Závěšická, K. Strouhalová, J. Harazin

6. V. I. P. – A. Šilcová, L. Dirdová, L. Zajacová

 

Nejlepším střelcem byl Zbyněk Psotka a nejlepší hráčkou Andrea Lukášová.

 


VII., VIII., IX. třída

 

1. DEGEŠI – F. Kmínek, M. Pavelka, J. Hoško

2. FC  LOVCI  DUŠÍ – M. Romsy, V. Zapletal, Z. Kajnarová

3. FK  SLAVOJ  VYŠEHRAD – P. Sekanina, D. Hůževka, L. Krmela

4. KOBRY  Z GLOBO  GYM – J. Andrušík, D. Sabo, J. Hastík

5. VIKTORIA  PLZEŇ – S. Sabo, P. Cycoň, J. Romsy

 

Nejlepším střelcem byl Petr Sekanina a nejlepším brankářem Patrik Cycoň.



Patrik KMÍNEK, ředitel turnaje


František Vrána