Motýlek, beruška

Základní škola Zlaté Hory  

Fotografie školy

Den Matek ve 3. A

My ze 3.A jsme se rozhodli, že společně popřejeme našim maminkám k jejich nedělnímu svátku. Žáci si s malou pomocí připravili odpolední program, kterým se rozhodli zpestřit maminkám běžné čtvrteční odpoledne.

 

Na začátku žáci zazpívali maminkám písničku. Společně si pak zasoutěžili a snažili se co nejrychleji získat své jméno. Pro zpestření ještě žáci předvedli své oblíbené reklamy a dle výběru improvizovali karaoke. Nakonec dostala každá maminka přáníčko ke „Dni matek“.

 

Celé odpoledne so opravdu vydařilo. Žáci byli naprosto perfektní a všichni jsme si to moc užili.

 

Po celou dobu byl pro všechny hosty připravený bufet s kávou, limonádou a malým občerstvením, o který se staral hlavně Josef Bayer.

 

Odpoledním programem nás provázel Vojta Kmínek a Petra Šilcová. Za svou práci si zaslouží velkou pochvalu. Vše zvládli na jedničku.

 

Děkuji všem žákům za jejich dobrou práci a maminkám za jejich vzácný čas, který nám věnovaly.   


Pavla Vodáková