Motýlek, beruška

Základní škola Zlaté Hory  

Fotografie školy

Evropa kolem nás

rLetošního ročníku přírodovědno zeměpisné soutěže se zúčastnili žáci 5. - 7. ročníku. Vyhlašovatelem dvoukolového korespondenčního klání je jako každým rokem ZŠ Břidličná. Kluci a holky stejně jako v předešlých ročnících změřili své síly s kolektivy z olomouckého a moravskoslezského kraje. Nelehké úkoly nejen vědomostní, ale také praktické daly mnohdy zabrat...

Letos se nám také někde v éteru toulala zadání, ale zvládlo se to... Úskalím byla spolupráce některých z přihlášných. Žáci si prošli nejednou zkušeností se zodpovědností a dochvilností spolupracujícího při plnění zadání. Doufejme, že jim to nevzalo chuť do příštího ročníku.

Všichni zúčastnění si zaslouží pochvalu za práci navíc...a že jí bylo!!!


Šárka Vojčáková