Motýlek, beruška

Základní škola Zlaté Hory  

Fotografie školy

Návštěva farmy

V hodinách přírodovědy jsme probírali ekosystém lidských obydlí. Ve skupinkách jsme si vyrobili plakáty ke zvířatům a rozhodli jsme se, že další hodinu si zpříjemníme návštěvou místní ekozemědělské farmy. Náš spolužák Kuba nám vše domluvil. Mohli jsme si prohlédnou, králíky, morčata, koně, krávy, telátka, býky, ovce a jehňátka. Vše za doprovodu paní Marcely Fiuráškové, která nám ochotně odpovídala na naše zvídavé otázky. Některá zvířátka jsme mohli krmit, hladit i nosit. Náš největší zážitek ale byl, že jsme se všichni mohli projet na koni. I když bylo škaredé počasí , moc se nám na statku líbilo. To je vidět na našich fotografiích. Chtěli bychom poděkovat paní Marcele Fiuráškové za její strávený čas s námi, ochotu a  trpělivost.     


Jana Lexová