Motýlek, beruška

Základní škola Zlaté Hory  

Fotografie školy

Schůzka kolektivu ,,adopce,,

Milí žáci, ráda bych vás pozvala na informativní schůzku, která se koná ve středu, 5.11.2008 ve 13:45 v KLUBU. Těší se na vás Šárka Vojčáková ...

více


Chci se zeptat.......informace o projektu

ZODPOVĚZENÉ DOTAZY OD INDICKÉHO PATRONA PROJEKTU ARCIBISKUPA BERNARDA MORASE V jakých podmínkách rodiny v Indii žijí? Většina Indů žije velmi prostě a na hranici bídy – rákosový příbytek s udupanou ...

více


Informace o projektu Adopce na dálku

Program Adopce na dálku® je charitní projekt zaměřený na trvalou pomoc chudým dětem z daleké Indie formou podpory jejich vzdělání a základní zdravotní péče. Na české straně zajišťuje zázemí programu v ...

více


Poděkování

V měsíci lednu a únoru probíhala dobrovolná sbírka na námi adoptovaného chlapce z Indie - Leo Infanta. Chtěla bych tímto poděkovat všem, kteří přispěli, a to dětem, zaměstnancům školy i rodičům, kteří ...

více


Vysvědčení za školní rok 2006/2007

Vysvědčení - výsledky Leova studia za školní rok 2006/2007 - 6.ročník Leo studuje v St. Mary´s school. předmět prospěch /100%/ matematika 89 sociální studia ...

více


dopis od Lea 2

Dopis od Lea /obdržený v srpnu 2007/ Drazí Boží rodiče, zdravím Vás. Jak se máte? Jak je na tom Vaše zdraví? Já se tu mám dobře. Stále se modlím k Bohu za naši posluhovačskou rodinu. Modlitba je tak ...

více


Dopis od Lea

Drazí milí požehnaní rodiče Jsem Infant Leo a chodím již do 6.třídy .Já a moje rodina je v pořádku. Posílám vám mnoho poděkování Ježíše Krista a modlím se za Vás. Přeji Vám mnoho zdraví a štěstí ve Va ...

více


Dopis o INFANTA LEO

Dopis který nám Leo zasla je moc krásný je škoda abyste si ho nepřečetli!!!!!! Drazí milí požehnaní rodiče Jsem Infant Leo a chodím již do 6.třídy .Já a moje rodina je v pořádku. Posílám vám mnoho pod ...

více


Vánoční trhy a spolupráce s Adopcí na dálku.

Děkujeme všem, kteří přišli na vánoční trhy a koupili si drobnosti na Vánoce. A děkuji za pomoc paní učitelce Šárce Vojčákové!! Jsem ráda, že na škole byl zřízen kroužek/spolek na pomoc jiným než sobě ...

více


Poděkování, a výběr peněz

VÝBĚR NA NAŠÍ ŠKOLE A ADOPCE NA DÁLKU Chtěla bych poděkovat paní učitelce Alexandře Jobové za to jak nám krásně pomáhá vybrat peníze v její třídě 5.B VYBRALI: 710 kč je to nejvíce na celé škole a je t ...

více


Dopis od Lea /přání do roku 2006

ze dne 8.12.2005 Předkládáme vám stručný překlad dopisu od Lea, který byl napsán v prosinci 2005. Milovaná rodino! V mém prvním dopise vám přeji velmi veselé Vánoce a šťastný nový rok 2006. Cítím se v ...

více


Výroční zpráva vývoje sponzorovaného dítěte - rok 2005/2006

Leo Infant, narozen 19.09.1995 bydlí ve vesnici Tumkur. Jeho zdravotní stav je dobrý. Žije s rodiči a sourozenci. Matka nepracuje, otec živí celou rodinu. V tomto roce se Leo účastnil Dne sponzorství, ...

více


První dopis od Lea

24.06.2006 S láskou a polibky! Drahý tatínku a maminko! Jak se máte? Jste zdrávi? Každý den na vás vzpomínám v modlitbách a modlím se za všechnu vaši práci. Doufám, že se s Božím požehnáním a s jeho ...

více


Adopce na dálku

Na konci školního roku 2004/2005 se dvěma žákům Základní školy ve Zlatých Horách - Michalu Müllerovi a Pavlu Žurkovi podařila úžasná věc. Adoptovat indického chlapce Lea Infanta, který žije s rodinou ...

více